Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

POSZUKUJEMY KANCELARII PRAWNEJ

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na świadczenie obsługi prawnej. Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

WSPÓŁPRACA Z OŚRODKAMI SZKOLENIA

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza do współpracy ośrodki szkolenia kierowców z terenu i okolic Cieszyna, Żywca, Wadowic, Suchej Beskidzkiej i Pszczyny. Przedmiotem współpracy ma być organizacja szkoleń w zakresie „Kierowania ruchem drogowym” oraz „Dla naruszających przepisy ruchu drogowego”.

WIĘCEJ… »

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na usługę przeprowadzania wykładów na kursach organizowanych przez WORD w Bielsku-Białej w zakresie prowadzonym przez policjanta oraz psychologa. Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

KOŃCZYMY SEZON MOTOCYKLOWY

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, z dniem 1 grudnia 2020 roku, wstrzymuje przeprowadzanie państwowych egzaminów praktycznych w zakresie wszystkich kategorii motocyklowych.

Serdecznie zapraszamy w nowym sezonie do WORD w Bielsku-Białej.

ZMIANA GODZIN FUNKCJONOWANIA OŚRODKA

Ilustracja informacjiInformujemy, że począwszy od dnia 23 listopada br., tj. od poniedziałku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wznawia pracę w trybie dwuzmianowym. Biuro Obsługi będzie czynne od 7:30 do 19:00, natomiast egzaminy będą przeprowadzane od 7:00 do 18:00. Przypominamy jednocześnie, że na terenie Ośrodka obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa, wprowadzone w związku z sytuacją epidemiczną na terenie kraju.

Informujemy, że ustalenia terminu egzaminu można dokonać za pośrednictwem systemu InfoCar oraz bezpośrednio w Ośrodku. Ze względu jednakże na sytuację epidemiczną zalecamy korzystanie z elektronicznej formy komunikacji.

Zapraszamy do WORD w Bielsku-Białej
Pamiętajmy! DDMDezynfekcja – Dystans – Maseczka

POSZUKUJEMY DOSTAWCY OPROGRAMOWANIA

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na dostawę, wdrożenie i utrzymanie systemu teleinformatycznego dla potrzeb przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

NABÓR NA STANOWISKO ADMINISTRACYJNE

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Specjalista w Wydziale Administracyjno-Technicznym, ogłoszony w dniu 5 listopada 2020 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

NABÓR NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Główny Księgowy, ogłoszony w dniu 6 października 2020 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

NOWE ZASADY WSTĘPU NA TEREN OŚRODKA

Ilustracja informacjiInformujemy, że od poniedziałku, 26 października br., na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa, wprowadzone w związku z sytuacją epidemiczną na terenie kraju. Zmiany dotyczą przede wszystkim zasad wejścia na teren Ośrodka, dlatego wszystkich odwiedzających WORD w Bielsku-Białej prosimy o stosowanie się do oznaczeń umieszczonych na terenie Ośrodka oraz poleceń wydawanych przez pracowników. Informujemy, że wszystkie zaplanowane egzaminy i szkolenia są przeprowadzane zgodnie z planem, jednakże ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację WORD w Bielsku-Białej zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Przypominamy, że ustalenia terminu egzaminu można dokonać za pośrednictwem systemu InfoCar oraz bezpośrednio w Ośrodku. Biuro Obsługi jest czynne od 7:30 do 19:00. Ze względu jednakże na sytuację epidemiczną zalecamy korzystanie z elektronicznej formy komunikacji.

WIĘCEJ… »

KOORDYNATOR DS. DOSTĘPNOŚCI

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 220A, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w dniu 30 września 2020 roku wyznaczył Koordynatora ds. Dostępności. Funkcję tą będzie pełnił Pan Arkadiusz Haura – e-miail: dostepnosc@word.bielsko.pl

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2021 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń