Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

Zmarł Alfred Brudny

IlustracjaZ przykrością informujemy, że w dniu 8 listopada 2017 roku zmarł Alfred Brudny – długoletni pracownik WORD w Bielsku-Białej, Egzaminator, pełnomocnik Dyrektora ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego, Radny Województwa Śląskiego i działacz społeczny. Pogrzeb odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 roku o godz. 13:00 w kościele Ewangelickim Świętej Trójcy w Skoczowie.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …

Ośrodek będzie nieczynny

IlustracjaInformujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w dniu 13 listopada 2017 roku będzie nieczynny i egzaminy nie będą przeprowadzane.

Za utrudnienia przepraszamy.

WIĘCEJ… »

Poszukujemy pracownika

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. Informatyki. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów

Ilustracja informacji na temat warsztatów dla egzaminatorówWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza na warsztaty doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów. Zajęcia rozpoczynają się w dniu 17 listopada br. i będą prowadzone w dniach 18 i 25 listopada br.

WIĘCEJ… »

Szkolenie dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego

Ilustracja informacji dotyczącej szkolenia nauczycieliWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 15 listopada 2017 roku o godz. 9:00 organizuje specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego przygotowujących dzieci do uzyskania karty rowerowej.

Szkolenie to organizowane jest dla nauczycieli Szkół Podstawowych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego typu szkoleniu.

WIĘCEJ… »

Spotkanie z przedstawicielami szkół jazdy

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza kierowników ośrodków szkolenia oraz instruktorów na spotkanie, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2017 roku o godz. 15:00 w sali wykładowej nr 3 Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220A.

Podczas spotkania poruszone zostaną sprawy bieżące oraz kwestie związane z wymianą pojazdów egzaminacyjnych.

Serdecznie zapraszamy.

Kampania edukacyjna na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza kierowników ośrodków szkolenia oraz instruktorów na konferencję inaugurującą kampanię edukacyjną ECOMOBILNI na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie. Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z jazdą ekologiczną, ecomobilnością oraz kulturą jazdy. Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 roku o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220.

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

Spotkanie z instruktorami dotyczące kategorii motocyklowych

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej składa serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników spotkania poświęconego omówieniu sposobu przeprowadzania egzaminów praktycznych dotyczących kategorii motocyklowych.

Jednocześnie informujemy, iż planujemy zorganizować spotkanie o podobnym charakterze, obejmujące inne kategorie prawa jazdy. Dokładny termin i miejsce spotkania zostanie podany w terminie późniejszym.

Baza pytań publicznie dostępna!

Ilustracja informacji o bazie pytańInformujemy, iż baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy dostępna jest na następującej stronie internetowej: BAZA PYTAŃ

Garaż do wynajęcia

Zdjęcie garażu WORDWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oferuje do wynajmu garaż (pomieszczenie) przystosowane do prowadzenia działalności usługowej lub na cele magazynowe. Powierzchnia garażu to 144 m2.

WIĘCEJ… »

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2017 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń