Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

Badanie sprawozdania finansowego

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2017.

WIĘCEJ… »

Poszukujemy najemcy bufetu

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej ogłasza nabór ofert na najem pomieszczenia przystosowanego do prowadzenia działalności gastronomicznej – bufetu. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania ofert.

Wydłużenie czasu pracy Ośrodka

IlustracjaInformujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wydłuża godziny w których przeprowadzane są egzaminy. I tak, w każdy poniedziałek, wtorek i środę egzaminy przeprowadzane są od godz. 7:00 do 20:00 (ostatnia grupa rozpoczyna egzamin o godz. 19:00), natomiast w każdy czwartek i piątek – od godz. 7:00 do 18:00 (ostatnia grupa rozpoczyna egzamin o godz. 17:00).

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

Kampania edukacyjna na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza kierowników ośrodków szkolenia oraz instruktorów na konferencję inaugurującą kampanię edukacyjną ECOMOBILNI na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie. Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z jazdą ekologiczną, ecomobilnością oraz kulturą jazdy. Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 roku o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220.

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

Spotkanie z instruktorami dotyczące kategorii motocyklowych

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej składa serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników spotkania poświęconego omówieniu sposobu przeprowadzania egzaminów praktycznych dotyczących kategorii motocyklowych.

Jednocześnie informujemy, iż planujemy zorganizować spotkanie o podobnym charakterze, obejmujące inne kategorie prawa jazdy. Dokładny termin i miejsce spotkania zostanie podany w terminie późniejszym.

Rozpoczynamy sezon motocyklowy

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, z dniem 1 kwietnia br., wznawia po zimowej przerwie przeprowadzanie egzaminów praktycznych w zakresie wszystkich kategorii motocyklowych. Przypominamy, że zapisu na egzamin można dokonać za pośrednictwem serwisu InfoCar lub w Biurze Obsługi WORD w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy.

Przeprowadziliśmy szkolenie dla nauczycieli

Ilustracja informacji dotyczącej szkolenia nauczycieliZespół ds. Szkoleń i Kursów dodatkowych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w dniu 16.04.2015r. ze środków BRD przeznaczonych na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadził „Specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego” dla nauczycieli, którzy będą dokonywali sprawdzenia niezbędnych umiejętności osób ubiegających się o kartę rowerową.

WIĘCEJ… »

Baza pytań publicznie dostępna!

Ilustracja informacji o bazie pytańInformujemy, iż baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy dostępna jest na następującej stronie internetowej: BAZA PYTAŃ

Garaż do wynajęcia

Zdjęcie garażu WORDWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oferuje do wynajmu garaż (pomieszczenie) przystosowane do prowadzenia działalności usługowej lub na cele magazynowe. Powierzchnia garażu to 144 m2.

WIĘCEJ… »

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy

Ilustracja informacji na temat warsztatów dla instruktorówPrzypominamy, iż każdy instruktor zobowiązany jest corocznie uczestniczyć w warsztatach doskonalenia zawodowego i do dnia 7 stycznia każdego roku przedkładać staroście zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w warsztatach w roku ubiegłym.

WIĘCEJ… »

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2017 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń