Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

ZATRUDNIMY EGZAMINATORA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Egzaminator kandydatów na kierowców i kierowców. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

MARSZAŁKOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI

IlustracjaŚląskie jest Ci bliskie? Masz pomysł, jak sprawić by było jeszcze piękniejsze, bardziej przyjazne i takie, jakiego oczekują mieszkańcy? Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego daje możliwość zrealizowania pomysłów i planów, które wpłyną na rozwój regionu. Weź sprawy w swoje ręce i zagłosuj. UWAGA! Głosowanie trwa tylko do 23 września 2020 roku.

WIĘCEJ… »

NABÓR NA STANOWISKO REFERENTA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Referent w wydziale Realizacji Egzaminów Państwowych, Szkoleń i BRD, ogłoszony w dniu 23 lipca 2020 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

WARSZTATY DLA EGZAMINATORÓW

Ilustracja informacji na temat warsztatów dla egzaminatorówDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w warsztatach doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów. Zajęcia będą prowadzone w dniach 15, 16 i 17 września br.. W ramach warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość udziału w egzaminie teoretycznym oraz praktycznym. Zajęcia będą prowadzone wspólnie z zajęciami dla egzaminatorów zatrudnionych w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

OŚRODEK BĘDZIE NIECZYNNY

IlustracjaInformujemy, że w związku z organizowanym w rejonie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wyścigiem Tour de Pologne, w dniu 7 sierpnia 2020 roku Ośrodek będzie nieczynny i egzaminy nie będą przeprowadzane.

Za utrudnienia przepraszamy.

WIĘCEJ… »

PANI FELICJO, DZIEKUJEMY!

Podziękowanie

Z okazji zakończenia pracy zawodowej i przejścia na emeryturę składamy Pani Felicji Stępień, Koordynatorowi Biura Obsługi Klienta, podziękowania za wieloletnią pracę wykonywaną z sercem i zaangażowaniem, za przekazane doświadczenie, którym dzieliła się z młodszym pokoleniem, a także dobrą współpracę z Ośrodkami Szkolenia Kierowców.

Zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych związanych z podróżą

życzy

Dyrektor WORD w Bielsku-Białej Janusz Freitag wraz z całą załogą.

PANIE JERZY, DZIĘKUJEMY!

Podziękowanie

Z okazji zakończenia pracy zawodowej i przejścia na emeryturę składamy Panu Jerzemu Jaske, Naszemu Egzaminatorowi, podziękowania za długoletnią pracę, rzetelne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, a także pogodne usposobienie.

Pogodnych, samych szczęśliwych dni, pełnych ciepła i radości

życzy

Dyrektor WORD w Bielsku-Białej Janusz Freitag wraz z całą załogą.

POSTĘPOWANIE DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA POJAZDÓW

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w prowadzonym postępowaniu na ubezpieczenie pojazdów należących do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w zakresie OC i NNW została wybrana oferta złożona przez InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim za udział w postępowaniu.

NABÓR NA STANOWISKO EGZAMINATORA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Egzaminator kandydatów na kierowców i kierowców, ogłoszony w dniu 6 lipca 2020 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

NABÓR NA STANOWISKO REFERENTA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Referent w wydziale Realizacji Egzaminów Państwowych, Szkoleń i BRD. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2020 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń