Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

Poszukujemy pracownika

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Dyspozytora. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Wyniki naboru na stanowisko Egzaminatora

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, iż w postępowaniu dotyczącym naboru na stanowisko Egzaminator kandydatów na kierowców i kierowców postanowił zakończyć prowadzone postępowanie bez wyboru kandydata. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

Postepowanie dotyczące dostawy paliw

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w prowadzonym postępowaniu na dostawę paliw płynnych do pojazdów WORD w Bielsku-Białej została wybrana oferta złożona przez H. B. CRAB Spółka Jawna Stacje Paliw z siedzibą w Rybniku.

Postępowanie dotyczące utrzymania czystości

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w prowadzonym postępowaniu na usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej została wybrana oferta złożona przez DOMENA NOWA GROUP.

Nowy pojazd w bielskim WORD

DAF LF 230

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, że począwszy od poniedziałku 15 października br. służbę w Ośrodku rozpoczyna nowy pojazd egzaminacyjny – DAF LF 230. Pojazd ten będzie używany do przeprowadzania państwowych egzaminów praktycznych w zakresie kategorii C i C+E prawa jazdy.

Skrócona instrukcja obsługi – sprawdzenie stanu technicznego podstawowych elementów pojazdu – dostępna jest w pliku do pobrania.

Serdecznie zapraszamy.

Szkolenie dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego

Ilustracja informacjiDział Szkoleń Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza na specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego przeznaczone dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego, którzy będą przygotowywali osoby ubiegające się o kartę rowerową do egzaminu. Szkolenie odbędzie się w dniu 21 listopada 2018 roku o godz. 09.00. Szczegóły znajdują się w sekcji Szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów

Ilustracja informacji na temat warsztatów dla egzaminatorówWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza na warsztaty doskonalenia zawodowego dla egzaminatorów. Zajęcia rozpoczynają się w dniu 16 listopada br. i będą prowadzone w dniach 17 i 24 listopada br.

WIĘCEJ… »

Inspektor Ochrony Danych

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 220A, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w dniu 24 maja 2018 roku wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Funkcję tą będzie pełnił Pan Arkadiusz Haura – e-miail: iod@word.bielsko.pl

Rozpoczynamy sezon motocyklowy

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, z dniem 9 kwietnia br., wznawia po zimowej przerwie przeprowadzanie egzaminów praktycznych w zakresie wszystkich kategorii motocyklowych. Przypominamy, że zapisu na egzamin można dokonać za pośrednictwem serwisu InfoCar lub w Biurze Obsługi WORD w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy.

Ranking ośrodków szkolenia

IlustracjaJeżeli wybierasz się na kurs prawa jazdy i zastanawiasz się do której szkoły się udać Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wychodzi Ci naprzeciw. Przygotowaliśmy ranking szkół jazdy zawierający 64 największe szkoły.

Ranking ośrodków szkolenia.

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie egzaminów przeprowadzonych w WORD w Bielsku-Białej w 2017 roku. Zestawienie dotyczy wyłącznie tych ośrodków, z których przeprowadzono minimum 100 egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy. Kolumna zdawalność obrazuje procentowy udział wyników pozytywnych w stosunku do wszystkich przeprowadzonych egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy dla poszczególnych OSK.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2019 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń