Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

POSZUKUJEMY USŁUGODAWCY

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na badanie sprawozdania finansowego WORD w Bielsku-Białej. Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

ZATRUDNIMY ADMINISTRATORA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej ogłasza nabór na stanowisko Administratora Systemów Informatycznych. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT

Ilustracja

WORD w Bielsku-Białej w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego opracował projekt pn. Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa. W ramach zadania zostanie stworzone narzędzie pozwalające na szeroko pojętą edukację w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. W związku z tym zachęcamy do głosowania. Zagłosuj na Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa (kod projektu: MBO-0114/P1/22).

WIĘCEJ… »

POSTĘPOWANIE DOTYCZĄCE POJAZDÓW EGZAMINACYJNYCH

Ilustracja informacji

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 5 września 2022 roku w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dostawę fabrycznie nowych pojazdów egzaminacyjnych. Umowa została zawarta z Toyota Ja-Now-An sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Knurowskiej 8, a jej przedmiotem jest dostawa przystosowanych do egzaminowania pojazdów marki Toyota Yaris 1.0 5d Active.

Umowa jest efektem przeprowadzonego postepowania przetargowego dotyczącego dostawy pojazdów egzaminacyjnych w zakresie kategorii B prawa jazdy dla Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w Katowicach, Częstochowie i Bielsku Białej. Szczegóły dotyczące nowych pojazdów egzaminacyjnych oraz termin i sposób ich wymiany zostaną opublikowane w terminie późniejszym. Dokumentacja przetargowa dotycząca postępowania została zamieszczona na platformie: https://wordkatowice.logintrade.net

WIĘCEJ… »

ZATRUDNIMY SPECJALISTĘ W WYDZIALE FINANSOWO-PŁACOWYM

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty w Wydziale Finansowo-Płacowym. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

ZATRUDNIMY SPECJALISTĘ DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty ds. Zamówień Publicznych. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

25 LIPCA – DZIEŃ BEZPIECZNEGO KIEROWCY

Ilustracja informacji25 lipca – Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Dziś obchodzony jest dzień św. Krzysztofa – patrona kierowców – a z tej okazji Ogólnopolski Dzień Bezpiecznego Kierowcy.

Wszystkim kierowcom życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi!

WIĘCEJ… »

KURS I EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej planuje przeprowadzić kurs oraz egzamin na kartę rowerową. Kurs i egzamin przewidziane są dla osób niebędących uczniami szkół podstawowych.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Obsługi.

Serdecznie zapraszamy do WORD w Bielsku-Białej.

WIĘCEJ… »

EGZAMINUJEMY ZGODNIE Z PLANEM

IlustracjaW związku z ogólnopolską akcją protestacyjną egzaminatorów informujemy, że wszystkie egzaminy państwowe na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej realizowane są zgodnie z planem i nie przewidujemy odwoływania egzaminów. Jednocześnie popieramy postulaty Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów w zakresie usprawnienia procesu egzaminowania kandydatów na kierowców i kierowców.

POSZUKUJEMY USŁUGODAWCY

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na konserwację windy (platformy z napędem ręcznym dla osób niepełnosprawnych). Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2022 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń