Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

ZATRUDNIMY EGZAMINATORA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Egzaminator kandydatów na kierowców i kierowców. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

ZMARŁ WIELOLETNI PRACOWNIK WORD

Ilustracja informacjiZ przykrością informujemy, że zmarł Jerzy Jaske – długoletni pracownik WORD w Bielsku-Białej, Egzaminator, Wykładowca, Instruktor nauki jazdy. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę wykonywaną z sercem i zaangażowaniem, za pozytywną energię, za przekazane doświadczenie i cenne uwagi, którymi dzielił się zarówno ze współpracownikami jaki i z młodymi użytkownikami dróg.

Pogrzeb ś.p. Jerzego Jaske odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2021 roku o godzinie 15:30, w kościele im. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy dla Rodziny w trudnych chwilach składają Dyrektor i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesołych Świąt!

ZMARŁ WIELOLETNI PRACOWNIK WORD

Ilustracja informacjiZ przykrością informujemy, że zmarł Józef Gruca – długoletni pracownik WORD w Bielsku-Białej, Koordynator Wydziału Szkolenia, Trener, Wykładowca, Nauczyciel i Egzaminator. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę wykonywaną z sercem i zaangażowaniem, za przekazane doświadczenie i cenne uwagi, którymi dzielił się zarówno ze współpracownikami jaki i z młodymi użytkownikami dróg.

Pogrzeb ś.p. Józefa Gruca odbędzie się w dniu 31 marca 2021 roku o godzinie 13:00, w kościele pw. Św. Mikołaja w Witanowicach.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy dla Rodziny w trudnych chwilach składają Dyrektor i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …

POSZUKUJEMY USŁUGODAWCY

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na świadczenie usługi wsparcia technicznego w użytkowaniu i rozwoju oprogramowania Sage Symfonia. Szczegóły znajdują się w sekcji Zapytania ofertowe.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Starszego Referenta lub Specjalisty w Wydziale Administracyjno-Technicznym, ogłoszony w dniu 12 marca 2021 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

ZARZĄDZANIE I PROWADZENIE PPK

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w prowadzonym postepowaniu dotyczącym wyboru instytucji finansowej, której zostanie powierzone świadczenie usługi zarządzania i prowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK), najkorzystniejszą ofertę złożyło PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. i z tą instytucją finansową WORD w Bielsku-Białej zawrze stosowne umowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim oferentom za udział w postepowaniu.

NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Specjalista w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym, ogłoszony w dniu 16 lutego 2021 roku, został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

WIĘCEJ… »

ROZSTRZYGNIĘCIE POSTĘPOWANIA

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w postępowaniu dotyczącym świadczenia obsługi prawnej wobec WORD w Bielsku-Białej, najkorzystniejszą ofertę złożyła kancelaria Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp. p. z siedzibą w Katowicach i z tą też kancelarią zawarta zostanie stosowna umowa.

Dziękujemy wszystkich oferentom za udział w postępowaniu.

WSPÓŁPRACA Z OŚRODKAMI SZKOLENIA

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza do współpracy ośrodki szkolenia kierowców z terenu i okolic Cieszyna, Żywca, Wadowic, Suchej Beskidzkiej i Pszczyny. Przedmiotem współpracy ma być organizacja szkoleń w zakresie „Kierowania ruchem drogowym” oraz „Dla naruszających przepisy ruchu drogowego”.

WIĘCEJ… »

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2021 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń