Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

BEZPIECZNI PODCZAS FERII

IlustracjaO tym, jak spędzić bezpiecznie ferie dowiedziały się dzieci i młodzież będąca na zimowisku w Korbielowie oraz w Międzybrodziu Bialskim, których odwiedziliśmy wraz żywieckimi policjantami. W czasie spotkania w łatwy i przystępny sposób zostały przekazane zasady dotyczące bezpiecznych postaw na drodze oraz podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zostały wręczone elementy odblaskowe.

WIĘCEJ… »

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Ilustracja informacjiPodobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku, w listopadzie, WORD w Bielsku-Białej przygotował i przeprowadził specjalistyczne szkolenie dla nauczycieli przygotowujących dzieci i młodzież do poruszania się po drogach. W tym roku szczególną uwagę zwrócono na nowe przepisy dotyczące poruszania się hulajnogami elektrycznymi, urządzeniami transportu osobistego czy urządzeniami wspomagającymi ruch. Efektem szkolenia było profesjonalne przygotowanie ponad 50 nauczycieli wychowania komunikacyjnego, którzy będą sprawdzali umiejętności osób ubiegających się o kartę rowerową.

Dziękujemy za udział w szkoleniu i życzymy wszystkim szerokiej i bezpiecznej drogi.

OBUDŹ SIĘ! ŻYJ!

Ilustracja informacjiJesień w pełni. Szybciej zapada zmrok, pojawiają się pierwsze przymrozki, deszcz, czy poranne mgły. Wszystko to powoduje, że aura nie sprzyja bezpieczeństwu na drogach. Dlatego Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w ramach działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, zrealizowali spot profilaktyczny „Obudź się! Żyj!

Jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo pieszych oraz pobudzenie świadomości zarówno kierowców, jak i pieszych, do tego, że są odpowiedzialni nie tylko za swoje, ale również za życie i zdrowie innych użytkowników dróg.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2023 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń