Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT

Ilustracja

WORD w Bielsku-Białej w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego opracował projekt pn. Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa. W ramach zadania zostanie stworzone narzędzie pozwalające na szeroko pojętą edukację w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. W związku z tym zachęcamy do głosowania. Zagłosuj na Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa (kod projektu: MBO-0114/P1/22).

Ideą przyświecającą projektowi Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa jest szeroko rozumiana potrzeba edukacji komunikacyjnej i popularyzacji właściwych zachowań w ruchu drogowym. Potrzeba ta staje się tym bardziej widoczna, kiedy każdy uświadomi sobie jak bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju urządzenia transportu osobistego oraz inne, umożliwiające przemieszczanie.

W odpowiedzi na powyższe WORD w Bielsku-Białej proponuje stworzenie Mobilnego Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa. W ramach zadania planowany jest zakup pojazdu z przyczepą, którego zabudowa oraz wyposażenie zostanie przygotowane w taki sposób, by możliwe było prowadzenie działań edukacyjnych oraz akcji promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym w szkołach, instytucjach oświatowych oraz podczas różnego rodzaju wydarzeń. Mobilne Centrum swoim działaniem będzie wspierało wszystkich uczestników ruchu, ze szczególnym wskazaniem niechronionych uczestników ruchu drogowego począwszy od tych najmłodszych, uczęszczających do przedszkola, na seniorach skończywszy.

Zagłosuj na nasz projekt!

Zagłosuj na Mobilne Centrum Edukacji i Bezpieczeństwa!

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2022 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń