Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

NOWE ZASADY WSTĘPU NA TEREN OŚRODKA

Ilustracja informacjiInformujemy, że od poniedziałku, 26 października br., na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa, wprowadzone w związku z sytuacją epidemiczną na terenie kraju. Zmiany dotyczą przede wszystkim zasad wejścia na teren Ośrodka, dlatego wszystkich odwiedzających WORD w Bielsku-Białej prosimy o stosowanie się do oznaczeń umieszczonych na terenie Ośrodka oraz poleceń wydawanych przez pracowników. Informujemy, że wszystkie zaplanowane egzaminy i szkolenia są przeprowadzane zgodnie z planem, jednakże ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację WORD w Bielsku-Białej zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Przypominamy, że ustalenia terminu egzaminu można dokonać za pośrednictwem systemu InfoCar oraz bezpośrednio w Ośrodku. Biuro Obsługi jest czynne od 7:30 do 19:00. Ze względu jednakże na sytuację epidemiczną zalecamy korzystanie z elektronicznej formy komunikacji.

Informujemy jednocześnie, że każda osoba wchodząca na teren WORD w Bielsku-Białej wyraża zgodę na przestrzeganie ustalonych zasad i stosowanie się do poleceń pracowników Ośrodka. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Wstęp na teren Ośrodka mają wyłącznie osoby posiadające bezpośrednią potrzebę przebywania na terenie Ośrodka. Osoby towarzyszące nie będą wpuszczane. Wymagane jest także przestrzeganie aktualnych przepisów prawa, w tym rozporządzeń Ministra Zdrowia i zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz respektowania następujących zasad:

  • Osoba wchodząca na teren WORD w Bielsku-Białej powinna być w dobrym stanie zdrowia oraz bezwzględnie być wyposażona w środki ochrony osobistej do których należy przede wszystkim maseczka. Ponadto bezwzględnie musi się poddać pomiarowi temperatury ciała (wynik pomiaru nie będzie rejestrowany). W przypadku stwierdzenia objawów chorobowych osoba nie zostanie wpuszczona na teren Ośrodka.
  • Kandydat przystępując do egzaminu musi bezwzględnie posiadać maseczkę oraz rękawiczki jednorazowe. Dodatkowo w zakresie kategorii A, A1, A2 oraz AM musi posiadać m.in. swój kask i słuchawki, natomiast w przypadku kategorii B+E, C+E, D+E oraz T zobowiązany jest zgłosić się na egzamin z własnymi rękawicami ochronnymi potrzebnymi podczas wykonywania zadania sprzęgania i rozprzęgania przyczepy z pojazdem silnikowym.
  • W przypadku stwierdzenia u siebie objawów choroby osoba egzaminowana ma prawo do zmiany terminu bez konsekwencji utraty opłaty za egzamin. W takim przypadku należy poinformować pisemnie (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej) przed egzaminem o zaistniałej sytuacji. Nowy termin egzaminu zostanie wyznaczony nie wcześniej niż po upływie 14 dni.

Zapraszamy do WORD w Bielsku-Białej
Pamiętajmy! DDMDezynfekcja – Dystans – Maseczka

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2021 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń