Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

EGZAMINY NA PRAWO JAZDY

Czytaj więcej

INTERNETOWE ZAPISY NA EGZAMIN

Przejdź do systemu zapisów

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

Czytaj więcej

Informacja nt. dostępności strony internetowej i poczty elektronicznej

Ilustracja ważnej informacjiUprzejmie informujemy, iż z powodu prac serwisowych, w dniach 29 – 30 czerwca mogą wystąpić problemy z dostępem do naszej strony internetowej oraz z dostarczeniem poczty elektronicznej. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Informacja o godzinach pracy Ośrodka

Ilustracja informacji o godzinach pracyUprzejmie informujemy, iż w najbliższą sobotę 20 czerwca 2015 r. Ośrodek czynny będzie w godzinach od 7:30 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

Promocja na jazdy próbne!

Promocja na jazdy próbne

Przeprowadziliśmy szkolenie dla nauczycieli

Ilustracja informacji dotyczącej szkolenia nauczycieliZespół ds. Szkoleń i Kursów dodatkowych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w dniu 16.04.2015r. ze środków BRD przeznaczonych na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadził „Specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego” dla nauczycieli, którzy będą dokonywali sprawdzenia niezbędnych umiejętności osób ubiegających się o kartę rowerową.

WIĘCEJ… »

Baza pytań publicznie dostępna!

Ilustracja informacji o bazie pytańInformujemy, iż baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy dostępna jest na następującej stronie internetowej: BAZA PYTAŃ

Kasujemy punkty karne

Wykrzynik. Ilustracja ważnej informacji.Informujemy, że w dniu 26 maja 2015 r. o godz. 15:00 odbędzie się szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Udział w tym kursie pozwala na skasowanie 6 punktów karnych otrzymanych za naruszenia przepisów ruchu drogowego.

WIĘCEJ… »

5 czerwca Ośrodek będzie nieczynny

Wykrzynik. Ilustracja ważnej informacji.Uprzejmie informujemy, iż w dniu 5 czerwca 2015 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej będzie nieczynny. W zamian za ww. dzień egzaminy będą przeprowadzane w sobotę 20 czerwca 2015 r. Serdecznie przepraszamy za ewentualne utrudnienia!

WIĘCEJ… »

Garaż do wynajęcia

Zdjęcie garażu WORDWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oferuje do wynajmu garaż (pomieszczenie) przystosowane do prowadzenia działalności usługowej lub na cele magazynowe. Powierzchnia garażu to 144 m2.

WIĘCEJ… »

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy

Ilustracja informacji na temat warsztatów dla instruktorówPrzypominamy, iż każdy instruktor zobowiązany jest corocznie uczestniczyć w warsztatach doskonalenia zawodowego i do dnia 7 stycznia każdego roku przedkładać staroście zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w warsztatach w roku ubiegłym.

WIĘCEJ… »

Dzień otwarty – zapraszamy 1 maja 2015 r.

Ilustracja informacji o dniu otwartymDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza Ośrodki Szkolenia Kierowców, kandydatów na kierowców i wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty.

Dzień otwarty odbędzie się w dniu 1 maja 2015 r. w godz. 9:00 – 16:00. Zapraszamy do naszej siedziby przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej

WIĘCEJ… »

Zmiana wielkości czcionki

+ 100% -

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2015 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń