Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

EGZAMINY NA PRAWO JAZDY

Czytaj więcej

INTERNETOWE ZAPISY NA EGZAMIN

Przejdź do systemu zapisów

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

Czytaj więcej

Poszukujemy ubezpieczyciela

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert na ubezpieczenie całego mienia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej z wyłączeniem pojazdów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Ośrodka. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania:

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Zmiany w funkcjonowaniu Ośrodka

IlustracjaInformujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w dniu 30 kwietnia 2018 roku oraz 2 i 4 maja 2018 roku będzie nieczynny i egzaminy nie będą przeprowadzane.

Dodatkowo natomiast Ośrodek będzie czynny w sobotę 21 kwietnia 2018 roku oraz 12 i 19 maja 2018 roku.

Za utrudnienia przepraszamy.

WIĘCEJ… »

Poszukujemy pracownika

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Spraw Socjalnych. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Spotkanie z przedstawicielami szkół jazdy

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza kierowników ośrodków szkolenia oraz instruktorów na spotkanie, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku o godz. 15:00 w sali wykładowej nr 3 Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220A.

Podczas spotkania poruszone zostaną sprawy bieżące, w tym także kwestie związane z wymianą pojazdów egzaminacyjnych, oraz omówiony zostanie sposób przeprowadzania egzaminów praktycznych w zakresie kategorii C i C+E prawa jazdy.
Serdecznie zapraszamy.

Rozpoczynamy sezon motocyklowy

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, z dniem 9 kwietnia br., wznawia po zimowej przerwie przeprowadzanie egzaminów praktycznych w zakresie wszystkich kategorii motocyklowych. Przypominamy, że zapisu na egzamin można dokonać za pośrednictwem serwisu InfoCar lub w Biurze Obsługi WORD w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy.

Ranking ośrodków szkolenia

IlustracjaJeżeli wybierasz się na kurs prawa jazdy i zastanawiasz się do której szkoły się udać Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wychodzi Ci naprzeciw. Przygotowaliśmy ranking szkół jazdy zawierający 64 największe szkoły.

Ranking ośrodków szkolenia.

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie egzaminów przeprowadzonych w WORD w Bielsku-Białej w 2017 roku. Zestawienie dotyczy wyłącznie tych ośrodków, z których przeprowadzono minimum 100 egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy. Kolumna zdawalność obrazuje procentowy udział wyników pozytywnych w stosunku do wszystkich przeprowadzonych egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy dla poszczególnych OSK.

Wyniki naboru na stanowisko administracyjne

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej informuje, że nabór na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Spraw Socjalnych nie został rozstrzygnięty. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Poszukujemy usługodawcy do naprawy posadzki

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej poszukuje usługodawcy do naprawy posadzki w budynku Ośrodka. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Plan zamówień publicznych na 2018 rok

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, realizując zapisy Ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż planuje w 2018 roku przeprowadzić trzy postępowania przetargowe. Szczegóły znajdują się tutaj.

Postępowanie dotyczące zakupu pojazdów

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, iż w prowadzonym postępowaniu na dostawę dwóch sztuk nowych samochodów osobowych przeznaczonych i przystosowanych do prowadzenia szkoleń i przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii B wraz z urządzeniami rejestracji przebiegu egzaminów dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, zgodnie z pkt III ppkt 6 zapytania ofertowego WORD-KEM-2310-1-2/18, postanowiono o pozostawieniu postępowania bez wyłonienia wykonawcy.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2018 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń