Egzaminy na prawo jazdy, Szkolenia zawodowe dla kierowców, BRD, Szkolenia redukujące 6 punktów, Kwalifikacja wstępna

EGZAMINY NA PRAWO JAZDY

Czytaj więcej

INTERNETOWE ZAPISY NA EGZAMIN

Przejdź do systemu zapisów

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

Czytaj więcej

Badanie sprawozdania finansowego

Ilustracja informacjiWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2017.

WIĘCEJ… »

Poszukujemy najemcy bufetu

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej z siedzibą przy Al. Armii Krajowej 220A w Bielsku-Białej ogłasza nabór ofert na najem pomieszczenia przystosowanego do prowadzenia działalności gastronomicznej – bufetu. Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania ofert.

Wydłużenie czasu pracy Ośrodka

IlustracjaInformujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wydłuża godziny w których przeprowadzane są egzaminy. I tak, w każdy poniedziałek, wtorek i środę egzaminy przeprowadzane są od godz. 7:00 do 20:00 (ostatnia grupa rozpoczyna egzamin o godz. 19:00), natomiast w każdy czwartek i piątek – od godz. 7:00 do 18:00 (ostatnia grupa rozpoczyna egzamin o godz. 17:00).

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

Kampania edukacyjna na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza kierowników ośrodków szkolenia oraz instruktorów na konferencję inaugurującą kampanię edukacyjną ECOMOBILNI na rzecz obniżenia emisji CO2 w transporcie. Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z jazdą ekologiczną, ecomobilnością oraz kulturą jazdy. Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 roku o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220.

Serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ… »

Spotkanie z instruktorami dotyczące kategorii motocyklowych

IlustracjaDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej składa serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników spotkania poświęconego omówieniu sposobu przeprowadzania egzaminów praktycznych dotyczących kategorii motocyklowych.

Jednocześnie informujemy, iż planujemy zorganizować spotkanie o podobnym charakterze, obejmujące inne kategorie prawa jazdy. Dokładny termin i miejsce spotkania zostanie podany w terminie późniejszym.

Rozpoczynamy sezon motocyklowy

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, z dniem 1 kwietnia br., wznawia po zimowej przerwie przeprowadzanie egzaminów praktycznych w zakresie wszystkich kategorii motocyklowych. Przypominamy, że zapisu na egzamin można dokonać za pośrednictwem serwisu InfoCar lub w Biurze Obsługi WORD w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy.

Szkolenie dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego

Ilustracja informacji dotyczącej szkolenia nauczycieliWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 19 kwietnia 2017 roku o godz. 9:00 organizuje specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego przygotowujących dzieci do uzyskania karty rowerowej.

Szkolenie to organizowane jest dla nauczycieli Szkół Podstawowych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego typu szkoleniu.

WIĘCEJ… »

Współpraca z OSK

IlustracjaWojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza do współpracy ośrodki szkolenia kierowców z terenu i okolic Cieszyna, Żywca, Wadowic, Suchej Beskidzkiej i Pszczyny. Przedmiotem współpracy ma być organizacja szkoleń w zakresie „Kierowania ruchem drogowym” oraz „Dla naruszających przepisy ruchu drogowego”.

WIĘCEJ… »

Plan zamówień publicznych na 2017 rok

Ilustracja informacjiDyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, realizując zapisy Ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż planuje w 2017 roku przeprowadzić dwa postępowania przetargowe. Szczegóły znajdują się tutaj.

Ranking ośrodków szkolenia

IlustracjaJeżeli wybierasz się na kurs prawa jazdy i zastanawiasz się do której szkoły się udać Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wychodzi Ci naprzeciw. Przygotowaliśmy ranking szkół jazdy zawierający dwadzieścia najskuteczniejszych szkół jazdy oraz dziesięć najmniej skutecznych.

Ranking ośrodków szkolenia.

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie egzaminów przeprowadzonych w WORD w Bielsku-Białej w 2016 roku. Zestawienie dotyczy wyłącznie tych ośrodków, z których przeprowadzono minimum 100 egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy. Kolumna zdawalność obrazuje procentowy udział wyników pozytywnych w stosunku do wszystkich przeprowadzonych egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy dla poszczególnych OSK.

Zmiana wielkości czcionki

Zoom in Regular Zoom out

Orientacyjne terminy egzaminów

Egzaminy teoretyczne

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne A, B

1 - 2 dniEgzaminy praktyczne C, D

ok. 2 tygodniUWAGA! Powyższe dane zawierają czas orientacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń!

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z usługi Newslettera naszego Ośrodka, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje.
Administratorem Danych gromadzonych w celu rozsyłania Newslettera jest
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Bielsku-Białej,
Al. Armii Krajowej 220A,
43-316 Bielsko-Biała.
Logo Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Al. Armii Krajowej 220A
43-316 Bielsko-Biała
TEL/FAX: +48 33 82 96 700
Numer konta
40203000451110000000685660

Jesteśmy na Twitterze

Copyright © 1998 - 2017 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej Wszelkie prawa zastrzeżone. | v3.0.1 Mirosław Suchoń